sobota, 1 lutego 2020

Quizy tematyczne: wybierz coś dla siebie


Wszyscy możemy wymienić kilka dziedzin, w których czujemy się „mocni”. Często są to nasze pasje, czasem rzeczy związane z kierunkiem wykształcenia, a w jeszcze innych przypadkach podchwytujemy je niejako mimochodem. I nie wiedzieć kiedy – gromadzi się solidna wiedza.

Oczywiście taką wiedzę zawsze miło jest sprawdzać, chociażby po to, żeby poćwiczyć umysł, utrwalić sobie wiadomości – ale przede wszystkim samemu sobie sprawić przyjemność. Jeżeli wolisz koncentrować się na konkretnych dziedzinach, to zamiast quizów wiedzy ogólnej pewnie odpowiedniejsze dla ciebie będą quizy tematyczne. W ten sposób, kierując się określonymi kategoriami i tagami, możesz wybrać to, co w danym momencie najbardziej ci pasuje. 


W gronie quizów tematycznych znajdziesz między innymi skierowane przede wszystkim do uczniów sprawdziany wiedzy z lektur, dalej quizy geograficzne czy historyczne, te poświęcone zwierzętom – psom, kotom i innym gatunkom, quizy dla zapalonych grzybiarzy, uwielbiających przeczesywać lasy w poszukiwaniu najpiękniejszej zdobyczy, ba, trafią się i kulinaria, i piłka nożna, a nawet Harry Potter! Wystarczy jedno kliknięcie i można cieszyć się z dobrej zabawy przez całe relaksujące popołudnie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza